Fit ChlebAN bez lepku s jogurtem

Je tu výborný chlebAN bez lepku a ještě k tomu je Fit! Což je po korona prázdninách skvělá zpráva. Obsahuje totiž českou směs bez lepku, která je vyráběná s láskou a velkou pokorou. Pokud ještě neznáte bezlepkové mouky Eat-fit.cz, tak to omrkněte, stojí to za to. Česká, čistá kvalita. Za těmito výrobky stojí mladý pár dvou krásných lidí, kteří vědí, co dělají a já jim moc fandím.

Takže pokud kváskujete bezlepkově, tak tady je recept na chlebAn:

🤩 250g blp kvasu ze Schär Mix B a vody (lžíce kvasu z lednice, 130 vody a 120g Schär mix B, po 12h odebrán čerstvý kvas do lednice)
🤩 150g vody se 2 lžícemi nabobtnaného psyllia
🤩 215g Eat-fit Universal
🤩 45g pohankové mouky
🤩 80g bílého živého jogurtu
🤩 65g vody
🤩 10g soli
🤩 kmín dle chuti

Těsto v míse jsem měla asi hodinku, můžete nechat i dvě, pak tvar ošatka, 2-4 hodiny kynutí v ošatce a upečen s láskou prvních 15 minut s párou v troubě na 250°C a pak dopékání na 200°C cca 30 minut 😍🥰  To chceš!
😋 Mňam 😋

 

Gabi
Jmenuji se Gabi a věnuji se pečení domácího kváskového pečiva. Od roku 2014 pořádám Kurzy pečení chleba po celé České republice a baví mě předávat tuto nádhernou zkušenost dál. Mám tři děti, žijeme v malé vesničce na Znojemsku nedaleko Vranovské přehrady. Pokud vás můj web, Blog či nabídka kurzů zaujala, ozvěte se. Těším se na Vás.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů