Fit ChlebAN bez lepku s jogurtem

Je tu výborný chlebAN bez lepku a ještě k tomu je Fit! Což je po korona prázdninách skvělá zpráva. Obsahuje totiž českou směs bez lepku, která je vyráběná s láskou a velkou pokorou. Pokud ještě neznáte bezlepkové mouky Eat-fit.cz, tak to omrkněte, stojí to za to. Česká, čistá kvalita. Za těmito výrobky stojí mladý pár dvou krásných lidí, kteří vědí, co dělají a já jim moc fandím.

Takže pokud kváskujete bezlepkově, tak tady je recept na chlebAn:

🤩 250g blp kvasu ze Schär Mix B a vody (lžíce kvasu z lednice, 130 vody a 120g Schär mix B, po 12h odebrán čerstvý kvas do lednice)
🤩 150g vody se 2 lžícemi nabobtnaného psyllia
🤩 215g Eat-fit Universal
🤩 45g pohankové mouky
🤩 80g bílého živého jogurtu
🤩 65g vody
🤩 10g soli
🤩 kmín dle chuti

Těsto v míse jsem měla asi hodinku, můžete nechat i dvě, pak tvar ošatka, 2-4 hodiny kynutí v ošatce a upečen s láskou prvních 15 minut s párou v troubě na 250°C a pak dopékání na 200°C cca 30 minut 😍🥰  To chceš!
😋 Mňam 😋

 

Gabi
Jmenuji se Gabi a věnuji se pečení domácího kváskového pečiva. Od roku 2014 pořádám Kurzy pečení chleba po celé České republice a baví mě předávat tuto nádhernou zkušenost dál. Mám tři děti, žijeme v malé vesničce na Znojemsku nedaleko Vranovské přehrady. Pokud vás můj web, Blog či nabídka kurzů zaujala, ozvěte se. Těším se na Vás.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů