Kniha Domácí kváskové pečení

domaci-kvaskove-peceni-9788026412809-280299474Je to tady! Koncem měsíce října vychází má první kniha Domácí kváskové pečení s informacemi, postupy a recepty. Už se sama moc těším, plní se mi sen. Ještě před rokem by mě ani ve snu nenapadlo, že budu mít vydanou svou knihu.

Je báječná! Je vhodná jako dárek pro Vaše blízké, kteří doma již pečou, nebo se chystají začít péct. Receptů na kváskový chléb je 13, navíc máte 3 bonusy právě pro vás jako dárek.

A jak to všechno bylo?

Ani ne před rokem, začátkem listopadu 2015 jsem byla už několikátý týden se svou nejstarší 10-letou dcerkou v nemocnici. Po nemocnici ve Znojmě přišla na řadu nemocnice Brno a nakonec Motol Praha. Lucie měla toxicko-alergickou reakci na léky a málem umřela. Špatně na tom byla její játra, uvažovalo se o transplantaci.

V těch nejhorších a nejtěžších chvílích mi přišel email. Nabídka na vydání mé knihy. Vždy jsem o napsání knihy uvažovala, ale byl to můj vzdálený sen. Sice jsem už téměř půlku knihy měla, ale psala jsem si to spíš pro sebe. Z Motola jsem na email odpověděla. Napsala jsem, že nyní nemám čas ani chuť na psaní a vydání knihy, že se plně soustředím na svou dceru, to je pro mě nyní nejdůležitější.

Měla jsem jeden jediný sen. Dostat se domů se svou živou a zdravou dcerou. Tečka.

Vše dobře dopadlo. Koncem listopadu nás z Motola propustili, byli jsme šťastní, že máme Luci doma, že to její tělo zvládlo a začalo se regenerovat. Až po novém roce jsem se zlehka začala zajímat o vydání mé knihy. Přišel její čas a já ji celou napsala, vyfotila si obrázky postupů i kváskového pečiva do knihy, je to čistě má autorská práce.

Kniha vychází posledního říjnového dne u Albatrosu, bude k dostání v kamenných obchodech i na eshopu. Požehnání knize se uskuteční v Knihovně ve Vranově nad Dyjí v pátek 18. listopadu 2016 od 17 hodin.

A jaké je moje poselství? Jděte za svými sny, nikdy nevíte, jak dlouho tu budete. Život je pomíjivý a je potřeba žít naplno tady a teď.

S láskou, úctou a pokorou

Gabi Hradeckápozehnani-knize-novy

Gabi
Jmenuji se Gabi a věnuji se pečení domácího kváskového pečiva. Od roku 2014 pořádám kurzy pečení chleba po celé ČR. Nabízím i zážitkový pěkně vypečený víkend pro ženy na Chatě v zátoce, kde celý víkend pečeme chleba a je nám fajn. Těším se právě na Tebe!
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů